هم‌اکنون 39 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

دومین جلسه همکاری فی مابین دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان برگزار شد

دومین جلسه همکاری فی ما بین دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان روز سه شنبه یازدهم مردادماه در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد.
به گزارش بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان سیستان و بلوچستان، دومین جلسه همکاری فی ما بین دانشگاه علوم پزشکی و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان روز سه شنبه یازدهم مردادماه در محل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان برگزار شد.

در این جلسه که مسئولین دو نهاد و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه حضور داشتند شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان ضمن عرض تسلیت شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) گفت: یکی از راه های یاری رساندن به امام زمان(عج) معرفی آن بزرگوار به دیگران با بیان و قلم خوب است تا درجه معرفتشان به امام بیشتر شود و این توفیقی است که خداوند به مسئولین نهاد رهبری و فرهنگی دانشگاه عنایت نموده است.

وی گفت: نبی مکرم اسلام(ص) و ائمه معصومین(ع) سفارش به حضرت مهدی(عج) نموده اند لذا سخن گفتن درباره حجت زنده خدا و قلم فرسایی در این زمینه، زنده نگه داشتن یاد و نام سایر معصومین(ع) می باشد.

در ادامه مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) برنامه های پیشنهادی سال تحصیلی آینده برای ترویج معارف مهدوی در حوزه و دانشگاه را مطرح کرد که از سوی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه و همچنین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری مورد تأیید قرار گرفت و مقرر شد در قالب تفاهم نامه ای تهیه شود.
آخرین ویرایش
در 1401/5/12 14:10 توسط فرشاد بختیاری

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05413229882
قاطع خیابان آیت الله کفعمی و مصطفی خمینی
پیامک
30001366