هم‌اکنون 38 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

شورای برنامه ریزی منطقه 3 بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) برگزار شد

شورای برنامه ریزی منطقه سه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) روز شنبه هیجدهم دیماه بصورت مجازی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان: شورای برنامه ریزی منطقه سه بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) روز شنبه هیجدهم دیماه بصورت مجازی برگزار شد.
در این جلسه که مدیران منطقه سه شورای برنامه ریزی شامل خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، هرمزگان، کرمان و سیستان و بلوچستان و همچنین معاون امور استانهای بنیاد مرکز حضور داشتند.
پس از تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید، بیگدلی معاون امور استانهای بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مرکز ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری منظم جلسات منطقه سه، با توجه به وضعیت رو به بهبود کرونا تأکید بر تشکیل جلسات به صورت حضوری داشت
وی در ادامه گزارشی از جلسات شورای های برنامه ریزی بیان و از مدیران استانها درخواست نمود موضوع ادغام شورای برنامه ریزی ستاد اقامه نماز و بنیاد مهدویت را بررسی نموده و نظرات بصورت مکتوب به مرکز اعلام شود.
سپس شهرکی مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) سیستان و بلوچستان و دبیر شورای برنامه ریزی به بررسی مصوبات جلسه قبل پرداخت و دستور جلسه را بیان نمود.
در ادامه هر یک از مدیران استانها نظرات و پیشنهادات خود را پیرامون دستور جلسه و مطالب مطرح شده بیان نمودند و مقرر شد مصوبات تنظیم و به بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) مرکز ارسال شود.
آخرین ویرایش
در 1400/10/19 09:23

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05413229882
قاطع خیابان آیت الله کفعمی و مصطفی خمینی
پیامک
30001366